O kancelarii

Kancelaria Pragma Adwokaci Bukowska, Celary, Feder Sp. k. zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę prawną na terenie całego kraju. Wyróżnia nas indywidualne, nieszablonowe podejście do spraw klientów oparte na poszanowaniu partnerskich zasad współpracy. Precyzyjnie dobieramy instrumenty prawne dla ochrony ich interesów.  

Kancelarię adwokacką tworzy zespół 20 wyspecjalizowanych prawników, w tym adwokatów z wieloletnim doświadczeniem, wysokimi kwalifikacjami i kompetencjami w wielu dziedzinach prawa. Dzięki temu obsługa prawna spółek prawa handlowego oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą jest wieloaspektowa i precyzyjnie trafia w potrzeby przedsiębiorców.

Specjalizujemy się w obszarze prawnego dochodzenia należności. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w trakcie wysoko ocenianej przez klientów realizacji zadań z zakresu bezpośredniej obsługi prawnej wierzytelności pochodzących z sektorów: windykacyjnego, bankowego i finansowego, możemy zaoferować Państwu rzetelną pomoc w dochodzeniu należności.

Pełnomocnicy procesowi, tworzący kancelarię Pragma Adwokaci, reprezentują interesy naszych klientów średnio w 1500 postępowaniach sądowych rocznie. Nieprzerwanie od wielu lat, dzięki wygranym procesom, odzyskujemy dla naszych klientów wierzytelności. Reprezentujemy ich także w postępowaniach karnych gospodarczych oraz karnych skarbowych.

W ciągu roku realizujemy ponad 2500 zleceń prawnych, w tym piszemy około 500 opinii prawnych oraz ekspertyz. Tylko w 2017 roku przeprowadziliśmy 35 postępowań z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, pomogliśmy w 82 sprawach z zakresu prawa nieruchomości oraz wspieraliśmy finalizację 58 transakcji z zakresu prawa bankowego i finansowego. Doświadczenie kancelarii pozwala naszym klientom bezpiecznie uczestniczyć w obrocie gospodarczym i osiągać cele biznesowe.

Naszymi klientami są przede wszystkim firmy, niezależnie od skali prowadzonego biznesu. Zapewniamy im kompleksową obsługę prawną zarówno w siedzibie naszej kancelarii, bezpośrednio u klienta, jak i za pośrednictwem specjalnego panelu on-line. Pomoc prawnika mogą uzyskać u nas przedsiębiorstwa, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, osoby fizyczne, jak i różnorodne instytucje.